Sastatnes

Būvlaukuma aprīkojuma noma un pārdošana (fasāžu stalažas, alumīnija torņi un kāpnes, sintētiskie aizsargtīkli, būvgružu caurules, pagaidu metāla žogs u.c.).

 +371 29434289      

Alumīnija torņi

Alumīnija torņi ir paredzēti celtniecības, montāžas un apdares darbu veikšanai gan iekštelpās, gan ārpus tām, turklāt balsta atgāžņu esamība nodrošina iespēju sastatņu uzstādīšanai uz slīpas pamatnes un pat uz kāpņu laukuma, tādējādi padarot alumīnija torņus par neaizvietojamiem dažādos būvmontāžas darbos. Visi torņa elementi ir izgatavoti no alumīnija, kas ļauj šo konstrukciju ātri un viegli pārvietot. Alumīnija tornis ir viegli saliekams un izjaucams bez speciālu instrumentu izmantošanas. Vieglākai manevrēšanai būvlaukumā tornis ir aprīkots ar regulējamiem riteņiem. Strādājot ar alumīnija torni lielā augstumā, torņa ritenīši tiek izmantoti kā papildus atbalsti torņa stabilitātei. Alumīnija torņi ir pieejami dažādos garumos, platumā un augstumā.

Tehniskie parametri: alumīnija torņi pieejami augstumā līdz 12 m; garumā 2,0 m, 2,5 m, 3,0 m; dziļumā – 0,85 m un 1,45 m.

Fasāžu sastatnes

Plašs detaļu sortiments nodrošina daudzu uzdevumu risinājumu, strādājot uz fasādēm. Standarta komplekts fasādes sastatnēm sastāv no vertikāla rāmja 2,0 m x 1,05 m, cinkota klāja, lūkām un kāpnēm, regulējamiem balstiem augstumā 1,0 m, dubultnožogojuma un kājlīstes augstumā 0,2 m katrā sekcijā. Dotā shēma nodrošina īsu un augstu sastatņu – rāmja un klāja – stabilitāti fasāžu un arī iekštelpu apdares darbos. Detaļu savienotība nodrošina ātru sastatņu salikšanu un izjaukšanu bez instrumentu izmantošanas. Pieļaujamā slodze darba klājam – 300 kg/m2.

Piedāvājam divu tipu sekcijas:
1.variants – garums 1,8 m; platums – 1,0 m; augstums – 2,0 m
2.variants – garums 2,5 m; platums – 1,0 m; augstums – 2,0 m.

   Konsoles rāmjus sastatnes vertikālās plaknes nobīdei 1,0 m attālumā no fasādes. Speciāla krāsa un cinkojums nodrošina sastatņu iekārtas ilggadīgu ekspluatāciju.

  Traversas ar garumu 3,6 m; 5,0 m un 5,4 m, kas atļauj uzstādīt sastatnes augstumā līdz 16 m virs caurbrauktuvēm un arkām.

Dažādu veidu aizsargsietus lieto celtniecībā – fasādēm, sastatnēm, darba zonas pagaidu norobežošanai, veicot darbus dažādos klimatiskajos apstākļos, lai nodrošinātu apkārtējās vides aizsardzību. Izgatavoti no izturīgām polipropilēna šķiedrām ar pastiprinātām malām, kuru caurumi paredzēti sieta stiprinājumam pie sastatņu konstrukcijām vai vienam pie otra. Tāda sieta pamatne nodrošina tā augsto izturību un to ilggadīgu ekspluatāciju.

Mobilais žogs

Mobilais žogs paredzēts būvobjekta, rūpnieciskā objekta, satiksmes, kā arī publisku pasākumu pagaidu norobežošanai. Mēs piedāvājam mobilo žogu, kas ir izgatavots pēc Holandes uzņēmuma tehnoloģijām. Mobilais žogs ir ērti un ātri montējams, demontējams un pārvietojams.

Nožogojuma konstrukcija sastāv no cinkota metāla rāmja 2 m augstumā un 3,5 m garumā, kas uzstādāma uz viegli pārvietojamas betona pamatnes. Komplektā paredzēti vārtiņi un iebraucamie vārti. Nožogojumi ļoti ātri uzstādāmi jebkādas konfigurācijas laukuma robežās, kā arī tie var tikt lietoti, lai izvietotu reklāmas vairogus.

Būvgružu caurules

Būvgružu caurules ir izgatavotas no speciāla polimērmateriāla. Būvgružu cauruļu komplektā ietilpst kronšteini, caurules piestiprināšanai pie celtnes sienas vai fasādes sastatnēm, kā arī stiprinājuma ķēdes caurules polietilēna konusu savstarpējai savienošanai. Konstrukcija nodrošina pilnīgu darba drošību un apkārtējās vides ekoloģisku aizsardzību būvatkritumu pārvietošanas laikā no stāviem un ēku jumtiem, kas atrodas līdz pat 30 metru augstumā. Speciālie savienojumi un rokas vinča nodrošina ātru un drošu cauruļvadu montāžu būvprojektā.

Alumīnija trepes

Mēs piedāvājam firmas "Centaure" ražotās alumīnija kāpnes.
   Trīsdaļīgas saliekamās kāpnes – tiek izmantotas kā pieslienamās un izliekamās kāpnes profesionālai lietošanai.