Mauriņa aizsargrežģis

Speciālu plastmasas izstrādājumu (režģu un paneļu) piegāde – zālāju un apstādījumu izveidei un nostiprināšanai.

 +371 29434289      

Mauriņa aizsargrežģis

Mauriņa aizsargrežģis tiek izmantots gājēju celiņu, zaļajiem bērnu laukumiem un ekoloģiskajām autostāvvietām. Šos aizsargrežģus izmanto, lai stiprinātu segumu, vienlaikus radot apzaļumotu laukumu, un tie iztur vieglo automašīnu svaru un ir piemēroti lietošanai gan publiskās vietās, gan arī privātmāju pagalmos.

  Pareizi ieklāts aizsargrežģis palīdz uzturēt vajadzīgo mitruma daudzumu, saturēt sakņu sistēmu, kā arī neļaut kurmjiem bojāt zālienu.
  Režģis sastāv no atsevišķiem elementiem, kas ir aprīkoti ar klik sistēmu. Pateicoties klik sistēmai elementi ir viegli savienojami savā starpā, līdz ar to veidojot vienu veselu klājumu.
  Materiāls, kas tiek izmantots režģu izgatavošanai, ir ekoloģiski tīrs, kā arī noturīgs pret minerālmēslu iedarbību un labu slodzes noturību.

SIA "R & T" piedāvā divu veidu aizsargrežģus:

Green Parking – režģis, kas domāts taciņām, dekoratīvajām dobēm, spēļlaukumiem, eko auto stāvlaukumiem. Pieļaujamā slodze – 200t/m2.

Drain Floor – sarežģītāka aizsargrežģu sistēma, kas paredzēta mitruma uzturēšanai zālienā. Režģī ir izvietoti 26 konteineri mitruma uzkrāšanai un 144 caurumi liekā mitruma novadīšanai uz 1m2.